Sprawdzona Dieta
Wstęp Wyszukiwarka diet Tabele dietetyczne


Dieta 1000 kalorii Dieta Atkinsa Dieta Bananowa Dieta Dukana Dieta Grejpfrutowa Dieta Jabłkowa Dieta Jogurtowa Dieta Kapuściana Dieta Kopenhaska Dieta Lekkostrawna Dieta Mayo - Jajeczna Dieta Mleczna Dieta Montignaca Dieta Orientalna Dieta Owocowa Dieta Owsiana Dieta Ryżowa Dieta South Beach Dieta Śródziemnomorska Dieta Strukturalna Dieta Warzywna Dieta Wątrobowa Dieta Wegetariańska Dieta Ziemniaczana

Regulamin Serwisu sprawdzona-dieta.pl

a. Regulamin - oznacza niniejszy regulamin.

b. Serwis Internetowy - "Serwis" - oznacza stronę internetową, wraz z treściami znajdującymi się na niej. Serwis jest przeznaczony do korzystania przez Użytkowników zgodnie z niniejszym regulaminem.

c. Użytkownik - osoba odwiedzająca stronę i/lub korzystająca z jej treści w sposób zgodny i określony w niniejszym Regulaminie.

d. Wyszukiwarka diet - wyniki wyszukiwarki diet nie muszą pokrywać się z rzeczywistością. Wyniki wyszukiwania diet nie mogą być traktowane jako wiarygodne źródło informacji. Każda decyzja doboru diety musi być skonsultowana z lekarzem.

1. Serwis przeznaczony jest dla Użytkowników Serwisu korzystających z wyszukiwarki diet i innych jego podstron.

2. Korzystanie z wyszukiwarki diet przez Użytkownika jest bezpłatne.

3. Wyniki wyszukiwarki diet są tylko wartością szacunkową i nie są poradą dietetyczną. Nie mogą być traktowane jako wiarygodne źródło informacji. Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za decyzje zdrowotne użytkowników.

4. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Serwisu oraz jego usług w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego regulaminu.

5. Użytkownik ponosi wyłączną i osobistą odpowiedzialność za bezprawny oraz niezgodny z niniejszym regulaminem sposób korzystania z Serwisu oraz jego usług, z uwzględnieniem odpowiedzialności karnej oraz cywilnej.

6. Użytkownik zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

Kalkulator BMI Kalkulator WHR Kalkulator PPM Kalkulator CPM Kalkulator spalania kalorii
Strona używa cookies
Kontakt Regulamin Serwisu